Make a wish :)                                                    Czas na kolejną inspirację :)
Od dłuższego czasu przymierzałam się do stworzenia projektu dla kogoś bliskiego. Nadszedł czas na jego realizację :) Tym razem praca wykonana na płótnie malarskim (blejtramie) w kształcie serca :)
Kompozycja idealnie wpasowana w kolorystykę i elementy urodzinowego koła, które pojawiło się na blogu z okazji 5 urodzin CraftManii ===> Zabawa urodzinowa.
Do stworzenia pracy, którą wykonałam dla mojej kochanej bratanicy zainspirował mnie kształt serduszka na różowej koronie.
Ponadto: kwiaty-róże, kolory: różowy, turkusowy, biały, który zdobi tort urodzinowy.
Tort w kształcie zamka kojarzący się z baśniami, wróżkami stąd wróżka z tekturki.

Użyte materiały: Efekt postarzanej, gniecionej faktury to papier śniadaniowy pognieciony i przyklejony klejem w sztyfcie. Pomalowany f. plakatowymi k. różowy z dodatkiem białego aby uzyskać pastelową barwę. Środek i boki pocieniowałam f. akrylową turkusową z dodatkiem bieli. Przez szablon nałożyłam gruboziarnistą pastę rzeźbiarską, lekko cieniowaną niebieskim tuszem do stempli. Kwiaty i listki wycięte z paska Fruits of the forest. Turkusowe kwiatki z Kolorowa łąka-01, piórka pomalowane akrylową farbą turkusową oraz różową, materiałowy kwiatek (płatki wystające zza papierowych kwiatków), tekturka ramka wycięta i pocieniowana tuszem przyklejona pod papier PasteLove-02.
Inne papiery: dwustronny Winter is coming-Wheel of fortune, Lacy sunset 4,
napis Hot&Cold-pasek 2. Inne materiały: stary różowy klips, cekiny, kostki 3 d, taśma dwustronnie klejąca, klej magic.

Ciekawe czy prezent się spodoba :)
Dziękuję za odwiedziny, miłe słowa, komentarze :) Pozdrawiam. Mary :)

4 komentarze: