Pędzel i jego nowy lokator ;)


Prace zgłaszam na wyzwanie na blogu http://szuflada-szuflada.blogspot.com/ Wyzwanie wrześniowe pt. ZWIERZĘTA gdzie motyw zwierzęcy lub zwierzę muszą być wyraźnym i znaczącym elementem pracy. U mnie czarny kotek, który wbrew wierzeniom nie przyniósł mi pecha (zresztą nie wierzę w takie dyrdymały :)) Wygląda na to, że mu się spodobało :)  Wypróbował nawet wytrzymałość materiału o czym świadczą drapania na górnej i bocznej części pędzla ;)  
Praca leci również na wyzwanie http://digi-scrappl.blogspot.com/2014/08/kolejne-wyzwanie.html na blogu http://digi-scrappl.blogspot.com Zadaniem jest wykonać dowolną pracę.


Efekt spękań uzyskany dzięki medium do spękań Creall crackle., taśma washi- motyw nuty, farba akrylowa biała, czarna, czerwona, tusz do stempli-czerwony, kwiatki (białe róże potuszowane czerwonym tuszem ), nasiona gorczycy zafarbowane na czarno farbą akrylową, gaza medyczna zafarbowana na czerwono i gdzieniegdzie czarno, czarne cekiny, papier do akwareli, kredki akwarelowe-czarna, kostki 3d, klej magic. 


Przed

W nowej odsłonie  


                               


         

                                 Dziękuję za odwiedziny, komentarze, spostrzeżenia :)

                                                       Pozdrawiam. Mary :)4 komentarze: