Mamie....

                                                

                                                   W miłości Matki istnieje
                                                  jakaś niezłomna czułość...
                                                    Nie pokona jej egoizm,
                                              nie zrazi niebezpieczeństwo...
                
                                                                                                      Washington Irving (1783-1859)Do Dnia Matki jeszcze sporo czasu. Jednak już dziś można pomyśleć o kartce, bądź innym upominku dla Najdroższej Nam osoby :)


Moja kartka w pastelowych kolorach odzwierciedla delikatność i wrażliwość uczucia jakie żywi Matka do swojego dziecka. Gdzie jak w matczynych ramionach odnajdziemy spokój i bezpieczeństwo. Głównym motywem jest tekturka z wizerunkiem Matki tulącej dziecko. Na tle kartki papier błękitny ptak. Całość tekturki pomalowana klejem do decoupage, która po wyschnięciu tworzy przeźroczystą powłokę nadając jej połysk.

Kartkę posyłam na wyzwanie na blogu PWC, gdzie mosia projektantka PWC zaprasza Nas do wykonania dowolnej pracy w której będą kwiaty. Czy to papierowe, materiałowe, stemplowane, rysowane - nieważne. Może być nawet jeden, ale konkretny. U mnie kwiatki materiałowe zrobione z organzy. Środek kwiatka to mulina pocięta na drobniutkie kawałki przyklejone magikiem. 
Kartkę posyłam także na wyzwanie Pagaty Wyzwanie Pagaty gdzie należy wykonać prace w wesołych, wiosennych kolorach. Dodatek do pracy obowiązkowo coś latającego i sznurek. U mnie mulina, która została zatwierdzona jako sznurek :) i coś latającego to motylek, który przysiadł na kwiatku. BANEREK DO POBRANIA


Aktualne wyzwanie:

Użyte materiały:
Baza papier ozdobny, papier 
chryzopraz, papier poziomka-wild-strawberry, papier błękitny ptak, papier malachit, motyl z paska motyle-my-precious, napis z paska tu, klej gel super strong, klej magic, gaza, kredki akwarelowe k. jasny zielony, jasny niebieski, mgiełka akwarelowa (własna produkcja) k. jasny zielony, mulina k. jasny róż, jasny zieleń, organza k. jasny róż, wstążka k. jasny niebieski, tekturka z Crafty Moly Tekturka-Zawieszka-Matka, narzędzie do postarzania brzegów, mini tusz k. niebieski, różowy, zielony, naszyjnik z różowych koralików.Pozdrawiam :)
Mary :)

4 komentarze:

  1. Ojej,już kartka na majowe święto! ..a ja w lesie ;)
    Dziękuję za udział w wyzwaniu S&M.

    OdpowiedzUsuń
  2. ślicznie!
    dziękuję za udział w wyzwaniu PWC.

    OdpowiedzUsuń